Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha kevesebb oldalú a szakdolgo...

Ha kevesebb oldalú a szakdolgozat, mint amennyit "mondott a tanszékvezető", akkor mizu van?

Figyelt kérdés
Elvileg minimum oldalszámnak 45-t mondott, bár ez sehol nincs rögzítve a követelményben. Nagy baj, ha mondjuk csak 35-40 oldalt tudok írni?

2017. nov. 17. 06:15
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Általában karakter vagy leütés számot szoktak megadni a követelményben. Azt nézd meg megvan-e. Az, hogy mennyi oldalra jön ki relatív.
2017. nov. 17. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Valamilyen terjedelmi megkötés biztosan rögzítve van valahol.
2017. nov. 17. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Ha meg ragaszkodnak az oldalszámhoz akkor írj nagyobba meg illesz be egy pár képet.
2017. nov. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Nálam még BSc-n hivatalosan 30-60 oldal kellett, témavezető azt mondta, hogy menjek el 50-ig, aztán lett belőle 42-43. Egy teljes fejezetet kihagytam, mert nem volt rá időm (se kedvem). 5-ös lett végül.
2017. nov. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nálunk MI-BSC-n. 50 a minimum. Az alatt el se fogadják. Visszadobják, bukta. 50 oldal tiszta szöveg, 1,5 ös sortáv, margó 2cm, 12es betűméret. Ezektől nem térhetsz el. Annyi csalás van egyedül a dologban, hogy a tartalomjegyzék is beleszámít, +forráslista.

Ha képek is mennek annak ezen felül kell lennie.

2017. nov. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Saját véleményt, nézőpontot, szemléletmódot írtál bele? Nem tudom, milyen szakra jársz, de szerintem az még mehet. Vagy esetleg keresgess még neten cikkeket, de mindenképp tudományos forrás legyen, nekünk pl meg is mondták, hogy mire ne hivatkozzunk, mert oda bárki beleszerkeszthet, de azt az oldalt ellenőrizni szokták, viszont tényleg van 1-2 random, amelyiknek oda van írva fölülre, hogy a legutóbbi szerkesztés után még nem ellenőrizték. De amúgy lehetnek annak is megnézhető, előző verziói. De mindegy, azt mondták, hogy arra ne hivatkozzunk. De még esetleg kivehetnél 1-2 plusz könyvet talán az adott témakörben, amivel kibővíthetnéd. Amúgy én nem tudom, konkrétan szakdolgozatot én még nem csináltam. De ha adott egy minimum oldalszám, akkor szerintem , hát nem tudom, szerintem több, mint erőteljesen ajánlott annyit megírni. Szóval nem tudom, én úgy vagyok vele, hogy a minimumnál annál csak több lehet; de több se túl sokkal. Ha minimum annyit kérnek, akkor nehogy emiatt kiessél belőle; hát végigcsináltad azt az egész képzést, és ezen orrabukni a végén? Hát az tök szomorú lenne és lehangoló.
2017. nov. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Írj összefoglalást a végére.
2017. nov. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!