Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Unom az iskolát, hogyan...

Unom az iskolát, hogyan tölthetném el az időt, hogy hamarabb itt legyen a nyári szünet?

Figyelt kérdés
Hetedikes vagyok, de már elegem van az iskolából. Egy csomó dolgot az iskola miatt kell abbahadjak, vagy el se tudom kezdeni. Pl már nagyon régóta szeretnék álomnaplót vezetni, de az iskola miatt nincs időm rá. Olvasni is szeretnék, de ugye ott is az idő, meg elveszi a suli a kedvem tőle. Most is 19 feladatot kellett megcsinálnom CSAK földrajzból holnapra. Mit csináljak? Az olvasásra lehet ráveszem magam holnap, de suliban, vagy ha épp elfogytak a könyveim, mivel üssem el az időt?

2017. nov. 19. 21:13
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és azt elfelejtettem odaírni, hogy már a barátaimmal is egyre kevésbé érzem jól magam. Sokszor túlságosan gyereknek kezelnek, és nem nagyon szokta érdekelni őket, ha zavar engem amit csinálnak. Így meg mégkevésbé akarok suliba menni
2017. nov. 19. 21:17
 2/7 anonim ***** válasza:
tudom hogy szar de már nem olyan som idő és jól otthagyhatod őket. másrészt csak gondolj arra, hogy ennél csak rosszabb lesz és máris kevésbé fáj az egész
2017. nov. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Bubuka508 ***** válasza:
41%
Ha hetedikes vagy, akkor minek kezeljenek, ha nem gyereknek? Az meg, hogy a sulit unod, a te bajod. Mellesleg én jó tanuló voltam, de ennek ellenére én sem szerettem iskolába járni. Viszont senki nem kérdezte a véleményemet. Képzeld, túléltem!
2017. nov. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1-es válaszolónak:Ők is ugyanúgy gyerekek, , meg azt úgy értettem, hogy 6-9 évesnek.

2-es válaszolónak:Én is jó tanuló vagyok, de ettől függetlenül szeretnék néha mással is foglalkozni, nem csak a sulival.

2017. nov. 19. 21:51
 5/7 A kérdező kommentje:
Upsz, elnéztem, mindkettő a kettesnek ment
2017. nov. 19. 21:52
 6/7 anonim ***** válasza:
84%

Ha unod az iskolát, akkor a gyári munkát jobban fogod unni.


"mivel üssem el az időt?"

Pl tanulással?


10.-ben abba kellett hagynom az iskolát. Felnőtt fejjel kellett tovább tanulnom. De megtettem, mert szakmával többre lehet vinni.

2017. nov. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
kesobb sajnos csak meg nehezebb lesz :/ inkabb hasznald ki azt az idot, amid meg van!
2018. szept. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!