Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 2 éves OKJ és utána munka,...

2 éves OKJ és utána munka, majd gyerek vagy foszk, egyetem, utána munka, aztán gyerek?

Figyelt kérdés

20 évesen érettségizek idén. Van egy német középfokú nyelvvizsgám, angol felsőfokú nyelvvizsgám, 5-ös előrehozott angol emelt és német középszintű érettségim.

Nemzetközi szállítmányozási és logisztikai ügyintézőként szeretnék tanulni. Mi lenne a jobb?


1. Érettségi után elvégzek egy 2 éves Nemzetközi szállítmányozási és logisztikai ügyintéző OKJ-t, 22 évesen elkezdek dolgozni, nagyjábol 28 éves koromig, amikor már gyereket szeretnék.


2. Két éves Okj vagy Kereskedelem és marketing logisztika FOSZK, emelt töri érettségi (elvileg igy lenne csak meg a pont) aztán egyetem kb 26 éves koromig, melo kb 28 éves koromig, aztán baba.



2017. nov. 20. 13:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Én építészméenokiz végeztem , egyetemen ismertem meg Férjemet. 24 évesen lettem terhes(direkt)ekkor diploztunk. 25 lettem mire meglett baba. Férjem kapozt munkát. Jelentkeztünk msc nappalira, én kozben egy lakberendezoi okjt is elvégeztem.Idén államvizsgáztunk mscn és nyáron lett 2.baba. simán lehet tanulás mellett gyerek, Férjem rengeteget segít, túl sokat is!:):) csak jól kell beosztani,hogy hogy tanulsz....és ez is egy nehéz szak....
2017. nov. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bocsánat az elírásokért!

De egy tanács:ne tervezz ennyire :) nagyon jó,hogy babaán gondolkozol, de ez sok dolgotól függ.

2017. nov. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!