Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Villámolvasást otthon meg...

Gergo1718 kérdése:

Villámolvasást otthon meg lehet tanulni vagy mindenképp el kell menni tanfolyamra?

Figyelt kérdés
Már elolvastam Paul R. Scheele-Villámolvasás teljes elmével c. könyvét de a hozzá tartozó hanganyagot sehol sem találom... Bármelyik technikával próbálkozom a könyvből sehogy se látom a radar oldalt.. Ha valakinek van valamilyen tapasztalata ne tartsa magában :D szívesen elmennék tanfolyamra is csak már nem vagyok benne biztos hogy tényleg működik vagy ha igen akkor nem tudom hogy kik azok akik tényleg meg tudnák tanítani és kik azok akik csak mondják hogy meg tudják tanítani.. Remélem valaki tud majd segíteni :)
2017. nov. 21. 18:02
 1/1 chtt ***** válasza:
Biztos meg lehet, én a magam részéről elbaktattam tanfolyamra - először nem jött be, aztán magam sem tudom miért, újra próbálkoztam másnál (tanuláskontoll), és az tuti volt, onnantól kezdve csak ötös vizsgák sora sokkal kevesebb tanulással, több szabadidővel. Mivel gyakran bambulok, a radaroldal könnyen megy (túlképpen túl kell nézned a képen). Vannak ezek a 3D képek - pl. [link] vagy [link] -, ha az ilyen képekbe bele tudsz nézni, a radaroldal előhívása is ugyanaz a technika. Sok sikert hozzá! :)
2017. nov. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!