Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Belefáradtam a tanulásba?

Belefáradtam a tanulásba?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 8. osztályos, 14 éves fiú vagyok, eddig kitűnő voltam minden évben, szinte 0 tanulással. Ebben az évben úgy érzem, hogy már nincs kedvem az egészhez, nem akarok tanulni, este 10re szoktam halasztani az egészet, de akkor viszont 30 perc olvasással megjegyzek egy négyesre valót. Ezzel csak az a baj, hogy úgy vagyok vele délután hogy áh, engem nem érdekel a rosszabb jegy, de amikor rászánom magam a tanulásra este, akkor viszont bestresszelek, hogy nem fogok semmit se tudni, és mégiscsak tanulni kéne valamit, de este meg már nincs hozzá se erőm se kedvem, de mégis képes vagyok megtanulni este 10kor is, mivel nagyon hamar megjegyzem a dolgokat. Szerintem ebbe fáradtam bele, hogy délután semmit se csinálok csak gépezek, akkor nem érdekel semmi, viszont este meg már jön a stressz, hogy nekem ezt meg kell tanulnom, mert jaj milesz. Bocsi ha hosszú, és érthetetlen. Szerintetek inkább pihenjek néhány napot, vagy próbáljam meg magam rávenni a délutáni mindent megtanulásra? A tanulással viszont az a bajom, hogy eddig a füzet vázlataiból mindent meg tudtam tanulni, viszont már egyre több a tananyag, sok mindent nem értek már, ezért is kéne rávennem magam a tanulásra, mert ezeket a tananyagokat este már nem tudom megtanulni. Még egy baj, hogy nem tudok tanulni, mert eddig a füzetből magoltam be mindent.
2017. nov. 21. 19:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Írod, hogy nulla tanulás, meg hogy 30 perc.

Hogy lehet ebbe belefáradni????


Az a baj, hogy nincs semmi dolgod otthon meg minden más szituban.


Sokan éveket adnának az életükből, ha CSAK az lenne a feladatuk, hogy tanulhassanak!


Miért csak gépezel?

Vásárlás?

Szemét kivitele?

Mosogatás?

Porszívózás?

Anyunak-apunak segítség a sütésben-főzésben?

Szüleidnek segíteni pl. autót lemosni, a macskát megetetni a kutyát levinni sétálni?

Kisebb tesó?

Egy aranyhal?

2017. nov. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"A tanulással viszont az a bajom, hogy eddig a füzet vázlataiból mindent meg tudtam tanulni, viszont már egyre több a tananyag"


Üdv ebben a világban.Középiskolában sem lesz elég a füzet, egyetemen meg pláne. Szedd össze magad...

2017. nov. 22. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!