Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha félek a tanáromtól?

Mit tegyek ha félek a tanáromtól?

Figyelt kérdés
Altalanos suliba jarok 8.ba, es a foci tanarom nem szeret engem, es már előre félek a holnaptól, mert amugyse szeret,mert egyszer meglatott engem meg a baratomat,ahogy kézenfogva sétálunk,es azóta folyton azzal piszkál,hogy miert kell engem 'tamogatni' az utcán, meg hogy minden kornak megvan a maga ideje.Egyepkent amikor latott minket péntek delutan volt es még veletlenul sem suli időben.Focibol most nagyon rosszul állok, mert a multkori tz-m 1 es lett.(tudom, nem vagyok ra buszke) De amugy 4 es vagyok belole. Az órai munkámra is 3/4 et adott, amikor vittem be feldolgozni való anyagot, es az egesz csoportba(ahol meg 3 fiuval voltam) csak en dolgoztam.Mar elore felek mi lesz holnap, nem tudok nem erre gondolni. Meg elozo oran,amikor kiosztotta a dogákat én nem voltam és a tobbiek mondták hogy 1 es lett. Nagyon felek hogy befog szólni hogy "az egesz osztalybol neked lett a legrosszabb" . Tudom ez most ugy hangzik mintha tok rossz tanulo lennek meg lesz****rnam az egeszet, de nem így van.csak ez most igy sikerult. Minden más tantargybol 4-5 os vagyok,
2017. nov. 26. 19:09
 1/3 A kérdező kommentje:
Es legyszi ne mondjátok hogy ugy kell neked, meg hogy ezvan, meg hogy tanulni kéne, meg hogy igaza van.mert mar igyis nagyon rosszul erzem magam emiatt
2017. nov. 26. 19:11
 2/3 anonim ***** válasza:
48%

Az én földrajz tanárom is gyökér volt. De végül csak kibírtam. Ha négyes-ötös tanuló vagy, megbukni csak nem fogsz.

Aztán ez az utolsó éved. Vigasztaljon a tudat, hogy lesz ez még rosszabb is.

2017. nov. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
24%
És ha beszól, akkor mi van? Egyik füleden be, a másikon ki. Az legyen az ő baja, nehogy már ő határozza meg, hogy te mennyire becsülöd magadat!
2017. nov. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!