Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egy aktív félév és egy passzív...

Egy aktív félév és egy passzív félév után vissza kell fizetni az állami ösztöndíjat?

Figyelt kérdés

Szóval most aktív vagyok az egyetemen, januártól lenne egy állás, amire felvettek, de próbaidőre, ha összejönne otthagynám az egyetemet, mert a munka már jobban érdekel. Viszont a próbaidő miatt arra gondoltam, hogy először csak passzívra mennék, hogyha nem jönne össze, visszamehessek az egyetemre. Azt tudom, hogy az első félév után lehet úgy otthagyni az egyetemet, hogy nem kell visszafizetni az 50%-ot, de passzív félév után mi a helyzet? Így már két félévnek számít vagy a passzívat nem veszik figyelembe? Amúgy mesterszakra járok.

Remélem, sikerült érthetően leírnom. Előre is köszi a válaszokat!



2017. nov. 27. 18:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A passzívot nem számolják bele, így nem kell visszafizetned.
2017. nov. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. nov. 30. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!