Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Igazolt ellógott óra? (Leírás)

Keresztes Bence kérdése:

Igazolt ellógott óra? (Leírás)

Figyelt kérdés
Elemntem pénteken az utolsó óráról mert rosszul voltam, viszont elfelejtettem szólni az ofőmnek, pénteken nem tudtam bemenni az orvoshoz mert mire odaértem a kerületi orvoshoz akihez kell ilyenkor menni addigra már lejárt a rendelési idő (suli és az orvos között 1 óra út van és az utsó órám előtt 14:10-kor mentem el az óra 14:15-kor kezdődött 5 perc szünet volt, lényeg hogy rendelés csak 15:00 ig volt, akik addig nem érkeztek azokat nem vizsgálták meg és én 15:10-15 körül értem oda, szóval elmentem hétfőn a doki pedig szerdáig ki is írt és a pénteket is leigazolta, lehet annak bármi következménye hogy csak úgy elmentem a suoiból pénteken? (9.o)

2017. nov. 28. 18:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel az ofődet/írj neki, de igazából nem hiszem, hogy lenne következménye. Én is mentem már el szólás nélkül, ha nem vele volt órád, akkor valószínüleg észre sem vette. Amikor mész megmutatod az igazolást, megbeszéled vele és kész, biztosan meg fogja érteni
2017. nov. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Bubuka508 ***** válasza:
100%
Ha rosszul lettél és ha igazolva lett az a nap is, akkor mi következménye lehetne? Az én időmben (bár azóta már ez változhatott) a szülők is igazolhattak 3 napig terjedő mulasztást. Persze nem minden héten.
2017. nov. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!