Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzek motivaciot a...

Hogyan szerezzek motivaciot a tanulásra? (Egyre jobban elfajul ez a dolog)

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem megy.Hiaba írom ki egyszerűen nem.

Semmi motivaciom nincs,meg nem is érdekel.Anyat megkertem arra h holnapra írjon ki nekem egy igazolást hogy ne menjek be egy egyesert.

Aztán elkezdtünk veszekedni,hogy hiába próbálom egyszerűen nem megy.A dolog odáig fajult h minimálisan sírt meg már azt mondta h reméli rokkant lesz és nem lesz ram már senki aki segítene.

Mit csináljak?Most is itt ülök és egyszerűen felb.s.z ez a fos anyag h nem tudom beleverni a fejembe.

17/F 11. osztály.


2017. nov. 28. 20:07
 1/1 anonim válasza:

Nem muszáj, hogy mindent tudj és minden hibátlanul menjen. Ha nem megy ez az anyag pedig mindent amit csak lehet (utánna olvastál, gyakoroltad, esetleg néztel róla videót, kértél segítséget stb.) megtettél, akkor már tiszta a lelkiismereted. Én pl. holnap írok matek tz és nem értem egy részét, pedig egész délután ezt gyakoroltam, hát ez van, nem vagyok egy matek zseni, de próbálkozok.

Nekem mikor nem megy egy anyag pedig már 100szor elolvastam, kiszoktam ülni a teraszra egy 10 percre, hogy kiszellőztessem a fejem és utánna higgadtan újra nekiállok.

Az motiváljon, hogy már 11.es vagy> jövöre már végzel, vagy kicsi célnak, hogy kijavítod az 1est.

Anyukáddal pedig beszéld meg a dolgot, mutasd meg neki is, hogy mit tanulsz (néha az enyém is elcsodálkozik, hogy mégis mi ez és máris nem haragszik) és, hogy mi nem megy, biztos megfogja érteni. :)

16/L 10. osztály.

2017. nov. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!