Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hatarvadasz-bol milyen uton...

Hatarvadasz-bol milyen uton juthatnek el a TEK-be?

Figyelt kérdés
Sziasztok, mindig is rendor akartam lenni, annak a csucsa pedig a terrolelharitasi kozpont. Ugye hatarvadasznak szinte mindenki jelentkezhet manapsag es igy a keszenleti rendorseghez kerul. Engem az erdekelne, hogy ha hatarvadasz lennek, akkor van-e lehetosegem arra, hogy egyszer a TEK-tagja legyek? Itt nem a fizikai, mentalis probatetelre gondolok, tegyuk fel, hogy azzal nem volna gond. Inkabb arra vagyok kivancsi, hogy milyen tovabbkepzesek, esetleg korhatar, vagy szolgalati ido ami szobajon, milyen utat kell vegigjarnom? Elore is koszonom az ertelmes valaszokat. 23/F

2017. dec. 4. 21:07
 1/6 anonim válasza:
100%
A beosztás a lényeg. Minimum 2 évig járöri beosztásban kell szolgálatot teljesíteni, hogy jelentkezhess a TEK-hez. De a kr-től nem hiszem hogy el fognak engedni.
2018. febr. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
De a határvadász képzésben csak járőrtársi beosztást kapsz. Onnan hosszú út mire járőr leszel.
2018. febr. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Kizaru válasza:
Egyes-egyedül proktekció kérdése az egész. Ha nincs csókod ott valakinél esélytelen, folyamatosan 4-5-szörös túljelentkezés van és nem azt veszik fel aki a legjobban teljesít hanem akinek a legnagyobb CSÓKJA van. Mikor szembesültem vele mi megy ott hagytam a fenébe, nem éri meg. (Egy KR-es)
2018. febr. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Határvadászból nem hogy tek-es, de rendőr is nehezen lehetsz.
2018. ápr. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
Határvadasz képzés: a készenléti állományába vesznek fel, es ott is már 1évig próbaidős RENDŐR ŐRMESTER leszel, mint keszenletis.. aztán kibocsátó stb... és normálisan azzá is válsz.. jelentkezhetsz a TEKbe de kell 2-3év tapasztalat..ha rá termett vagy felvételin úgyis megtetszel nekik , ha lássák rajtad h mindent megcsináltál jó minősítésre.. aztán elbeszélnek veled stb... és ha -oké minden , akkor nyitva áll előtted az ajtó.. De oda nagyon készülni kell :) bár nem lehetetlen feladat.. Csak sok ember azt képzeli magáról ha lat egy swatos filmet h ő is majd ... közbe 2-3km futás után mentőnek kell elvinni 😂
2018. jún. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
5-ös, ha fogalmad sincs, miért osztod az észt másnak? Nem rendőr őrmesterek véletlenül sem, tisztesi rendfokozatot kapnak, konkrétan őrvezetőit.
2023. márc. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!