Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehetek állatorvos ha allergiá...

Dóri1120 kérdése:

Lehetek állatorvos ha allergiás vagyok a macskaszőrre?

Figyelt kérdés
Biztos ,hogy kellemetlen lenne de szerintem nem lenne kivitelezhetetlen, mert inkább elviselem a tüsszögést meg az egyéb tüneteket mint hogy feladjam ezt(saját macskám is van). Az a baj , hogy 3keresztes az allergiám.

2017. dec. 6. 17:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Na ja, de ha otthon tüsszentesz egyet, miközben simized a cicát, max. megijed kicsit, de ha pl. egy oltásnál vagy ivartalanításnál vagy komolyabb műtétnél kezdesz el tüsszögni, akkor kinyírod a pácienseket...
2017. dec. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mit jelent a 3keresztes allergia. De szerintem ha minden macska vizsgálatakor gumikesztyűt húzol, akkor nem lesz nagy gond. A műtőben pedig jobbesetben nem találkozol a szőrrer, a műtött rész borotválva van, a többi pedig le van takarva. Plusz az állatorvosi szakmának rengeteg ágazata van, az is lehet, hogy soha nem kell macskákkal foglalkoznod (csak ha akarsz). Én a helyedben megkérdeznék egy kis állatokkal foglalkozó állatotvost, hogy ő mit gondol
2017. dec. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!