Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ennyire reménytelen a jövő?

Ennyire reménytelen a jövő?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy az iskolában semmit sem tanítanak, ami hasznavehető a szakmámban (logisztika). Gondoltam a munkahelyen megtanítanak majd. Tévedtem, az emberek még kevésbé tanítanak meg bármire is, csak úgy beledobnak a mélyvízbe és tojnak rá az emberre. Vagy megpróbálják elmagyarázni, de totál érthetetlenül és dadogva hebegve-habogva összefüggések nélkül.


Engem érdekel a szakmám, de így nem tudom mit tegyek. Olyan kilátástalan minden.



2017. dec. 7. 06:15
 1/2 anonim ***** válasza:
76%

Önállóan kell nekiállnod, ha előre akarsz jutni. A munkahelyed jogosan várja el, hogy képes legyél elvégezni a feladatod, itt egyértelműan az iskola a hibás.


Könyvtár, internet, esetleg beülhetsz valaki mellé ingyen gyakornoknak.

2017. dec. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem nem csak az iskola a hibás, ez a dolog, hogy ki mennyire segít a másiknak, emberség kérdése.

De ha nincs más mód, tényleg próbálj meg az interneten és a könyvtárban tájékozódni.

2017. dec. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!