Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Győri egyetemi kollégiumban...

Győri egyetemi kollégiumban lakó diákok vannak itt?

Figyelt kérdés

Lenne pár kèrdèsem amik nem teljesen tiszták egyelőre.

-Lehet igènyelni/kèrvènyezni hogy párkapcsolati státusz miatt egy lány-fiú páros kapjon egy kètágyas szobát?

-Ha igènylem a koleszt, kötelező bent maradnom a hèt minden napján, vagy meg lehet azt csinálni hogy heti 2 napot otthon vagyok, a többit meg a koleszban?

-Illetve általában mennyi az a tanulmányi átlag, amit ha nem èrsz el akkor kitesznek a koleszból?


Győrben a Szèchenyire tervezek menni ès ezek azèrt èrdekelnènek mielőtt kèrvènyznèm a koleszt.

De aki más egyetemi koleszban lakik az is nyugodtam válaszolhat mert annyira csak nem lehenek eltèrőek a szabályok.



2017. dec. 10. 11:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Még csak az első évem itt szóval csak arra tudok válaszolni, hogy bent kell-e maradni. Nem kell beköltöznöd állandóra, akkor mész haza amikor akarsz. Sokan akik közelben laknak pl Veszprémben csütörtökön haza is mennek és csak vasárnap este jönnek vissza. Azok maradnak csak heti 7 nap folyamatosan akik messzebb laknak pl Bp-n vagy még távolabb és nem éri meg ezért minden hétvégen hazamenniük. Fiú-lány párosról én nem tudok, hogy lenne :/


A bentlakás kapcsán tudtommal minden egyetemen ugyanaz a szabály, de hogy fiú lánnyal lehet-e közös szobában az változó. Egy barátnőm a Pannon kolijában a barátjával van közösen míg egy másiknak Bp-n nem adtak közös szobát. Valami olyasmi volt hogy egybe nyílik 2 szoba fürdője és hogy a szomszéd szobában lakókat lehet zavarná ha egy sráccal kéne osztozniuk a fürdőn. A másik szobában lévők mondták hogy nekik nem lenne gond, de így is elutasították, mert hogy lány csak lánnyal lehet szobatárs.


Átlag tudtommal változó, valami sorrendszerű van a tanulmányi átlag meg pluszpontok alapján és akkor az alapján adnak szobát. De olyasmit hallottam hogy 3 átlaggal szinte biztos a koliszoba. De erről még nincs tapasztalatom, csak azt tudom hogy az első szemeszter számít, mert tavasszal már kiderül hogy adnak-e kövi évre szobát.

2017. dec. 14. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod:)

Ès azt mèg megkèrdezhetem hogy mennyibe kerül a koli/hónap?

2017. dec. 14. 08:16
 3/3 anonim ***** válasza:
16 ezer Ft/hó
2017. dec. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!