Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tudnátok tippeket adni?

BatmanJokerSupermanF kérdése:

Tudnátok tippeket adni?

Figyelt kérdés
Most 11.-es vagyok és sajnos a mi sulinkban a faktok párban vannak és mivel imádom a természettudományokat ezért értelemszerűen a a biosz kémiát választottam. Ezzel csak az a baj, hogy a kémia nem érdekel annyira, viszont a fizika annál inkább és nem tudom még mi szeretnék lenni de lehet hogy majd a fizikával akarok foglalkozni. Fizikából középszinten mindig 5ös voltam nem volt soha más jegyem, matekból meg 4es és 5ös között ingázók. A kérdés az hogy hogyan tudnék olyan képesítést szerezni fizikából, hogyha úgy döntök, hogy azzal szeretnék foglalkozni.

2017. dec. 10. 18:09
 1/3 Farkas Dávid 1996 ***** válasza:
Középiskola után olyan egyetemet keress,ahol le tudsz diplomázni fizikából,tehát ami reál beállítottságú.
2017. dec. 11. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fizika szak, mérnök-fizikus, fizika tanári
2017. dec. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, azt már kitaláltam, hogy ha ezt az utat választom akkor vagy fizika szak és utána vagy a részecskefizikával vagy a csillagászattal megyek tovább VAGY gépész/energetikai mérnök (ha meg biosz akkor meg biomérnök/bionika/sejtbiosz/genetika) csak hogy kepezzem ki magam még gimiben fizikából, hogy legyen esélyem azokra a szakokra
2017. dec. 11. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!