Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mindennapos tesi hiányzás?...

Mindennapos tesi hiányzás? Sürgős!

Figyelt kérdés
Szóval ugye van ez a mindennapos tesi és én vittem be igazolást év elején. namost azt valahova "elkeverték" és 12 órára eddig nem mentem. most abbahagytam azt a sportot amit eddig csináltam és most menni fogok röpizni. Na de hogyha onnan hozok újra egy igazolást akkor az az elmaradt 12-őt is felmenti?

2017. dec. 11. 18:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Kizárólag akkor számít az előző alkalmakra is, hogyha az igazoláson az szerepel, hogy te a tanév elejétől fogva röpizni jársz. Szerintem a legtisztább az lenne, ha kérnél egy igazolást visszamenőleg a félévről ott, ahol eddig sportoltál és most abbahagyod, és ezt beviszed az iskolának még egyszer, az új igazolásoddal együtt.


Egyébként érdemes lefénymásolnod, vagy rögtön kettő igazolást kérned, és akkor elkerülhetőek ezek a helyzetek, mert ha az iskola elkeveri, neked még mindig van egy bemutatható példányod.

2017. dec. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy az előző egyesület ahova jártam onnan már nem fogják kiadni az igazolást mert már elmentem onnan.
2017. dec. 11. 21:12
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
De arról kell tudniuk adni igazolást, hogy te x. időpont és y. időpont között oda jártál edzeni.
2017. dec. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!