Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a közöm nekem ehhez az ügyhöz?

Mi a közöm nekem ehhez az ügyhöz?

Figyelt kérdés
Kaptam egy levelet az Államkincstár pajtástól "írásbeli tanúvallomás" címen és alapon. Úgy vettem ki a dolgot, hogy a Pro Homo Egyesület és a Fabula Alapfokú Műv. Iskola balhéja lehet. Konkrétan az van beállítva, hogy a középiskola, ahová jártam, csak egy egyéves művészeti iskola volt, ahol táncot tanultam. (4 évig dekkoltam ott egészségügyön.) Fogalmam sincs, hogy miként kerültem én tanúként ebbe az esetbe. Idén kezdtem el egy OKJ-s tanfolyamot, aminek bármilyen köze is van a művészethez. Nem tudom mihez kezdjek ezzel a papírossal. A válaszokat előre is köszönöm!

2017. dec. 15. 09:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi azt honnan a fenéből tudjuk, ha nem tudjuk, mi van abba a levélbe írva! Talán válaszold meg a kérdéseket! Nyilván minden tanulójukat megkeresik, nem te vagy ilyen kiváltságos!
2017. dec. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Semmi közöm a két intézményhez, talán csak ennyi. Az pedig nagyon gáz, ha már a nyilvántartásban hamis adatok szerepelnek, legalábbis szerintem.
2017. dec. 15. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!