Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék megjelölni egy...

Hogyan tudnék megjelölni egy tételt, hogy a tanár ne vegye észre?

Figyelt kérdés
Van 45 tételcetli benne 8 tétellel kinyomtatva és ha nem sikerülne első nekifutásra a szóbelim,akkor valahogy meg szeretném jelölni,hogy következőre is azt húzzam ki,de jó lenne ha a tanárnak nem tűnne fel.
2017. dec. 15. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán ha picit zsíros ujjal megfogod az nem fog úgy hatni mint egy direkt jelölés. De ez elég bizonytalan, biztosabb a tanulás sajnos
2017. dec. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Sehogy, a tanár is volt diák, nem fogsz tudni neki újat mutatni, úgyhogy tanulj csak szépen.
2017. dec. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Inkább ne kockáztass. Tanulással többre mész.
2017. dec. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Estádio de Felchút ***** válasza:
100%
Miért hiszi a legtöbb diák, hogy tanár nem volt diák? :D
2017. dec. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy oktatónk egyetemen, ő vizsga előtt egy héttel szólt, hogy látta az egyik tételen a jelölést, úgyhogy random bejelölt még egy párat, ha esetleg terjedne vmi pletyka arról, hogy a fekete tintás kártya melyik tételt rejti :) szerintem vicces és ráadásult szólt is, ennél korrektebb nem is lehetett volna. Én egyébként biztosan nem szóltam volna a helyében... szóval, ha bármit bejelölsz, akkor ez azért jusson eszedbe. A tanár sem hülye.
2017. dec. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!