Csak én érzek így?

Figyelt kérdés

Manapság eléggé kudarcok szorongatnak és ha mégegy ér akkor elkezdek sírni 8. osztályo tanuló vagyok mindjárt itt a felvételi és eldöl az életem h parasztelosztó vagy sem :( Ezzi annyi szorongással jár plussz még h az elmúlt 2 hétben eléggé szarul teljesítettem enyhén fogalmazva , nem csak a tanulás terén vannak kudarcaim pl szerelem mindenki átnéz rajtam igazából most annyira ez a kérdés annyira nem foglalkoztat de csak ujabb benzin cseeppp a lángba h elkezdjek sírni és ne lássam értelmét az életemnek. Nem tudom bár mondjuk biztos másokat is szidnak a szüleik h ezt jobban kéne csinálnod meg h igy csak egy cigányképzőbe jutsz el meg blablba blab ajjj és néha olyan nehéz minst példdául most is h ezt írom sírok valaki esetleg valamit tud segíteni? valami megoldás ja még anynit h nagyon izgulós fajta vagyok sokat szorongok :( gyomorgörcseim nem egyszer voltak már

13l



2017. dec. 20. 19:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Azért a felvételi nem határozza meg az életed nyugi már.

Tudom h a tanárok meg szülők ezt verik belétek,de nem a világ vége,ha nem vesznek fel a legjobb iskolába.c:

Legyen több önbizalmad és ne érdekeljen mások véleménye.Te igen is értékes ember vagy,akinek most van egy pár rossz napja.

20 év múlva,mikor már sikeres és boldog felnőtt leszel,nevetni fogsz ezen problémákon.

2017. dec. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ígyvan. Jól mondja, nem ez határozza meg az életedet. Emiatt ne izgulj...
2017. dec. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!