Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Bejárós középiskolások/egyetem...

Bejárós középiskolások/egyetemisták, akik 1 óránál többet utaznak oda, majd vissza. Nem bántátok meg, hogy nem lettetek kollégisták? Jobb nektek bejárni?

Figyelt kérdés
A válaszotokhoz odaírnátok, hogy mennyit közlekedtek, milyen rendszerességgel?
2017. dec. 24. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mennék én koliba, de csak Pest 20km körzetén kívülről fogadják el a jelentkezésemet.Az nem érdekli őket,hogy 1 óra 15p-1,5 óra mire beérek alsóhangon. (Pest agglomerációjából járok be Pestre egyetemre).
2017. dec. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Most végeztem az egyetemen. Szintén bejárós voltam. Nekem 1,5 óra volt a vonat, 15 perc a busz és közte a csatlakozási idő. Illetve ugyanennyi idő hazafele is. Szóval azért elég sok idő elment minden nap, de általában hasznosan töltöttem. Legtöbb esetben tanultam a zh-kra, vizsgákra. Vagy éppen németet a szaknyelvi nyevvizsgára. Ha nem tanultam és nem jött ismerős, akivel beszélgetni lehetett volna, akkor zenét hallgattam, neteztem vagy csak néztem ki a fejemből és pihentem. :) nem rossz a bejárás, ha valaki olyan, mint én és otthon feltöltődik. (Kutyusaim révén) :)

A lényeg, hogy ki lehet használni az utazással töltött órákat.

2017. dec. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Gimi is, egyetem is 1,5 órát utaztam.

Nem okozott gondot, nem volt megterhelő.

Gimiben olvastam, egyetemen inkább zenét hallgattam, pihentem, esetleg telefonáltam a más városban élő barátaimnak (amikor már korlátlan csomagom volt)

Semmi pénzért nem lettem volna kolis soha.

Felbecsülhetetlennek éreztem, hogy rendes otthonban élhetek, rendes ételt ehetek, nem kell idegenekkel osztozni a fürdőn és a hálón, és bármikor magamra csukhatom az ajtót, amikor jólesik.

2017. dec. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!