Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek váltsak iskolát?

Szerintetek váltsak iskolát?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy kilencedikes vagyok és szörnyen érzem magam az új iskolában. Annyira, hogy teljesen kivannak az idegeim és emiatt sokszor megbetegszem. Viszont a szomszéd városba be tudnék járni, de ott nem ismerek senkit és nem tudom, hogy mennyire terhelne le a vonatozás.

Szerintetek átmenjek félévkor vagy várjam meg az év végét, hátha javul a helyzet?


2017. dec. 28. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Mért érzed magad szörnyen, nincs-e senki, akivel jóban vagy, milyen messze van a szomszéd város, milyen gyakran mennek oda vonatok, mi javasolnak a szüleid?
2017. dec. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az új osztályomban csak olyanokat ismertem régebben, akikkel mindig rosszban voltam és ők folyton rossz híremet keltik. A szomszéd város elég közel van (20-25km) és jó a közlekedés. Viszont a szüleimmel nem mertem még beszélni erről, de ők is észrevették, hogy valami nincs rendben.
2017. dec. 28. 21:41
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Indokolt a környezetváltozás, fölösleges év végéig húzni az időt. Ennyi vonatozás nem megterhelő. Most az ünnepek alatt alkalmas az idő a megbeszélésre, és a következő félévet már az új iskolában kezdheted, ha ott van hely. Azért nem ártana előtte tájékozódni, hogy az jó hely-e.
2017. dec. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A szomszéd városban három gimnázium van:

1. Nincs hely és nem hallottam jó dolgokat az iskoláról.

2. Egy nagyon jó iskola, a tanárok jól tanítanak, a vasút ehhez van a legközelebb. Viszont itt kilencedikben tanulnak bioszt, kémiát nem, az én iskolákban meg pont fordítva

3. Kb ugyan azokat a tantárgyakat tanítják, nekem nagyon tetszik, szép az épület. Viszont itt csak három testnevelés óra van egy héten és kettőt valahogyan máshogyan kötelező kiváltani.

2017. dec. 28. 22:21
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát, akkor itt a 2., 3. játszik. Meg kell érdeklődni, hogy van-e hely. Bioszból lehet, hogy levizsgáztatnak, de lehet, hogy eltekintenek tőle. A tesit csak meg tudod valahogy oldani úgy, ahogy a többiek is.
2017. dec. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!