Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Filmszínész akartam lenni...

Filmszínész akartam lenni gyerekkorom óta, mindig is ez érdekelt. Mit kell tennem, hogy bekerüljek pl egy külföldi filmbe?

Figyelt kérdés
2017. dec. 29. 15:22
 1/3 A kérdező kommentje:
és a rendezés, történetírás is érdekelt. vannak ilyen pályázatok esetleg, ahol be lehet adni saját írásomat és megmutatni, hogy van tehetségem a filmíráshoz. ?
2017. dec. 29. 15:25
 2/3 A kérdező kommentje:
bármi ami ugye filmmel kapcsolatos. Szereplés, írás, rendezés. Egész életemben ezek érdekeltek és tanulmányoztam
2017. dec. 29. 15:26
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Talán előbb próbálj bekerülni egy magyar filmbe, ha az sem sikerül, valószínűleg jobb, ha feladod a nemzetközi karrierálmidat. Vannak gyerekszínész tanfolyamok, stúdiók. Ott kiszűrik a valódi tehetségeket.
2017. dec. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!