Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hány darab fekvőt és felülést...

Ankh.2 kérdése:

Hány darab fekvőt és felülést kell kivitelezni?

Figyelt kérdés
A Nemzeti Közszolgálati Egyetem Hadtudományi és Honvédtisztképző Kar Katonai üzemeltetés alapképzési szakra szeretnék majd jelentkezni és a fizikai követelményben pontoznak és a pontok alapján felel meg valaki. De konkrétan nincs leírva, hogy miből mennyit kellene. Az lenne a kérdésem, hogy fekvőből és felülésből mennyit kell csinálni, hogy elég legyen a felvételhez? Ha valaki tudja írja meg.

2017. dec. 29. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:
én amikor a rendőrtisztire jelentkeztem akkor az idő volt megadva(1-2-5 perc, pontosan már nem emlékszem) és azt írták fel, hogy ennyi idő alatt mennyit tudsz megcsinálni. szóval a gyorsaság szerintem nagyon sokat számít.
2018. jan. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
megnéztem a weboldalukon 1 percet ír felülésből és fekvőtámaszozás nincs benne csak fekve kinyomás. nőknek 25 kg férfiaknak 60 kg-ot kell kinyomni.(nem tudom mennyire friss az adat, de gondolom naprakészek)
2018. jan. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2018. jan. 10. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!