Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Békéscsabán jó lovarda?

Békéscsabán jó lovarda?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és már régóta szeretnék lovagolni, csak kérdés hogy hol. Pár lovarda megtetszett (Nimród, Bábolnai, Pegazus) de nem tudom melyiket válasszam? Mi a véleményetek róluk?

2018. jan. 1. 11:19
 1/1 anonim válasza:

Én a Pegazusban kezdtem, kb 10 évesen, és az elején tetszett, de annyira durván nyomtak mindenkit a versenyekre, hogy egy idő után elfelejtettem élvezni ezért ott hagytam és a bábolnaiban folytattam. Imádtam! Nekem még Józsi bácsi volt az oktatom, aki már biztos nincs ott, de rajta kívül is mindenki mindig nagyon türelmes, és kedves volt velem. És a versenyzést pedig teljesen rád bízták, nem erőltettek semmit. Amikor egyeremre jöttem akkor abbahagytam, viszont én azt hittem az már megszűnt, de akkor tévedtem.

A nimródról sajnos semmit se tudok.

2018. jan. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!