Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 4 hónap alatt biológia és...

4 hónap alatt biológia és kémia emelt érettségire középszintről indulva fel lehet készülni?

Figyelt kérdés
Tavaly letettem mind a két tárgyból 5-ösre a középszintet, most emeltezni szeretnék és olyan 85-90%-ot szeretnék hozni. Minden nap 4 órát tudok tanulással tölteni. Ez szerintetek elég lehet? Tapaszatalata van valakinek?

2018. jan. 1. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én bioszra egy hónapot szántam, kémiára hármat, szóval, ha úgy vesszük, összesen pontosan négy volt :D, és a biosz 84 lett, a kémia 89, szóval tanusíthatom, hogy lehetséges. Gyakorold sokat a korábbi évek feladatsorait, kémiából az érettségi feladatok számításait, szóval a tanulás mellett fektess energiát abba is, hogy a kezedben legyenek a típusfeladatok, és akkor nem érhet meglepetés, amikor ott leszel.


Sok sikert! :)

2018. jan. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Minden csak kitartás kérdése.Én tavaly februárban döntöttem,hogy állatorvos akarok lenne három hónapom volt felkészülni rá egyedül. Mozaikos tankönyvből készültem napi 6 órát tanultam hétvégén még többet,lényegében csak ezekre a tantárgyakra készültem. A kémia sokkal nehezebb volt mint a biosz a számolások miatt.De végül 92%biosz 84%kémia érettségi. Ha van motivációd,és kitartásod menni fog.
2018. jan. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Kedves masodik: gratulalok, szinte emberfeletti a teljesitmenyed, igazan buszke lehetsz magadra! A bioszra milyen konyvekbol keszultel? Volt szamottevo elozetes tudasod, vagy szo szerint a 0-rol keszultel fel?
2018. jan. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!