Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SOS! Új suliba készülök...

SOS! Új suliba készülök beiratkozni, holnap megyek be személyesen és beszélek az igazgatónővel. Mire kellene hogy figyeljek, ill. miket kellne hogy kérdezzek, hogy kellene kezdjem a mondanivalóm mikor az igazgatónő fogad?

Figyelt kérdés
17/L

2018. jan. 2. 11:03
 1/3 anonim válasza:
Hogy ment?
2018. jan. 4. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Azért akartam elmenni az iskolámból mert két fegyelmire is elküldtek.

Olyan kisapróságért amiért max osztályfőnökit kaphattam volna

Pont emiatt még 4,6-os átlaggal sem akartak felvenni.

Egy másik iskolában próbálkoztam hát, ahol szeretettel fogadtak és egyből fel is vettek.

6 hete járok oda.

Nem bántam meg annak ellenére sem hogy így reggelente 25 percet kell buszoznom.

Jól érzem magam így hogy másabb környezetbe kerültem.

2018. márc. 23. 21:10
 3/3 A kérdező kommentje:

Ha valakit érdekel:

Így majd 6 !évvel! később is örültem, hogy oda mentem

1. suli - amiben igazságtalanul bántak velem

2. suli - ahova a 4,6-os átlagom ellenére sem vettek fel

3. suli - ahova felvettek

Mikor végzős lettem, abban az évben a 2. sulit összevonták a mi sulinkkal (3. suli)

Addigra rendesen sikerült mind a diákok, mind a tanárok közé beilleszkednem és örülök, hogy nem a 2. suliba jártam és kellett utolsó 2 évben (végzős plusz ötödév) új diákokkal és tanárokkal ismerkednem, hanem mindvégig azok tanítottak akik

Szóval semmi sem véletlen, pedig akkor elég rosszul esett, hogy nem vettek fel a 2. suliba, de akkor még nem láthattam az összképet

Így 23 éves fejjel is azt mondom, hogy nagyon igazságtalanul bántak velem az 1. suliban, AMI A VÁSÁRHELYI CORVIN MÁTYÁS SZAKGIMNÁZIUM

14 éves voltam és sírtam a tanáriban, mert olyan elképesztő dolgokat vágtak a fejemhez, nem engedték hogy felhívjam a páromat (aki mára már a férjem), sem a keresztanyámat

14 évesen nem tudtam kiállni magamért és nagyon szomorúnak tartom, hogy lehet mások is ezt élik meg

Szóval légyszi szülők ne engedjétek, hogy a gyereketekkel igazságtalanul bánjanak az iskolában, lesz ami lesz, álljatok ki érte és védjétek meg! Engem nem volt ki megvédjen:(

Még mindig nem értem miért én voltam a fegyelmezési eszköz mikor a roma osztálytársaim !sokkal! rosszabb dolgokba keveredtek, mint az hogy én elmentem az úszás óráról, mert tiszteletlenül beszélt velem a !férfi! tanár

A fegyelmi tárgyalásra még most is egy elképesztően rossz traumaként gondolok vissza, nem szólhattam semmit, mert nem szabadott, ott volt az összes tanárom, akik előtt nyílvánosan megszégyenítettek

Így utólag emlékeztet a KEGYELEM ÁRA című filmre

Valószínűleg így bánhattak a négerekkel is a 20dik században

febr. 5. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!