Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egészségi állapota miatt...

Egészségi állapota miatt közösségi együttlakásra alkalmatlan?

Figyelt kérdés
Szeretnék kiköltözni a kollégiumból, a bentlakási feltételeknél azt írja, hogy megszünthethető a jogviszony, ha hallgató egészségügyi állapota miatt közösségi együttlakásra alkalmatlanná válik. Erről mégis hogyan lehetne papírt szerezni?

2018. jan. 3. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:
28%

Szimplán értelmezd a mondatot...

Ez azt jelenti hétköznapi nyelvre lefordítva, hogy valamilyen hosszú távú fertőző betegséged van vagy a betegségednek olyan következményei vannak, amik miatt a többiek nem tudnak normálisan élni(pl. végstádiumú rákos vagy... és mindent tele hánysz..), még ide lehetne sorolni azt is, hogy gyilkos hajlamaid vannak(mentális problémák), stb.


Ehhez mi kell?

Egy orvos ismerős, aki képes ilyen piti dolgok miatt egy kis kamura.

Vagy pénz.

2018. jan. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fertőző betegség, mentális betegség, ilyesmiről lehet szó, de miért nem tudsz egyszerűen kilépni?
2018. jan. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Voltam bent, hogy csak úgy "egyszerűen" kilépjek. De azt a választ kaptam, hogy amíg a szerződés tart, addig fizetnem kell. Hiába mondtam, hogy nincs fűtés a szobánkban, azt mondták majd megnézik. Annyiból állt a nagy szerelés, hogy fújtak rá valamit.
2018. jan. 3. 12:09
 4/4 anonim ***** válasza:
A szerződésben mindig benne van, hogy milyen feltételekkel költözhet ki a szerződés lejárta előtt. Nem elég annyi, hogy kiköltözik.Megteheti, de fizetnie akkor is kell. Nyomós indokkal orvosi igazolással lehet csak.
2018. jan. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!