Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek is rossz ötlet?...

Szerintetek is rossz ötlet? Vagy mit kéne tennem, hogy normálisan osztályozzon az oktató?

Figyelt kérdés

No, felnőtt képzésen tanulok, ami úgy néz ki ,hogy a képzés iskola rendszerű, ill. heti 3 alkalommal van oktatás... Az egészségügyi oktatóval (akiről szó van) két hetente 2 alkalommal találkozunk...

Ez az oktató nagyon pocsék "tanárnak"... Minden tanár figyelembe veszi ,hogy ez egy felnőtt képzés, nem szivat senki senkit, normális jegyeket adnak, igazságosak és azon vannak ,hogy meg tudjunk tanulni mindent és jó jegyeink legyenek..

Volt ,hogy egészségügyre kellett beadandó dolgozatot írni... Miután kiosztotta, mindenkinek mondta, hogy hányas lett és mi a hibája... Az egyik osztálytársamnak 4est adott, míg a padtársának 5-ös jegyet... És ugyanaz volt a hibájuk.. Később kiderült, hogy ők egymásról írták le.. Ugyanaz a két dolgozat.. És ezt nem vette észre az oktató..Akkor gondolhatjátok milyen figyelmes és mennyire igazságos..

Amikor engem akar megszivatni én kiálltam magamért és megmondtam a frankót... Ami persze neki nem tetszett, azóta is szivat..

Minden tantárgyból ötöseim vannak csak, egyedül egészségügyből vannak hármasaim, és persze az ötösömet elfelejtette beírni, amit kb 2 hónapja kaptam...

Újabb házidolgozatot kell leadnunk... Arra gondoltam, esetleg úgy érem el azt, hogy ne értékeljen alul, hogy nem írom rá a nevemet.. Amit persze javításnál fog csak észrevenni.. Így nem tudja ,hogy az az én dolgozatom és normálisan fog osztályozni.. Majd kiosztásnál megmondom ,hogy véletlenül elfelejtettem ráírni a nevem..

Erről mit gondoltok?

Tudom nem lehet ezt minden alkalommal eljátszani, de most jól jönne egy jó jegy így a fél évi miatt..


Persze, gondoltam arra, hogy beszélnem kellene vele, hogy normálisan osztályozzon, ne értékelje alul a dolgozataimat azért, mert engem nem bír...

De szerintem esélytelen... Nem valami empatikus... Nem hiszem ,hogy dűlőre lehetne jutni vele...

Vagy tudtok más megoldást?



2018. jan. 3. 13:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ez szerintem óvodás hozzáàllás. Próbàlj meg beszélni vele, vagy a képzésszervezővel, ne ilyen hülyesègeket találj ki.
2018. jan. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!