Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Munkaügyis kepzes váltása?

Munkaügyis kepzes váltása?

Figyelt kérdés
Elkezdtem egy tanfolyamot de rájöttem nagyon nehéz mert a fizikahoz kapcsolódik, és nekem nem megy a fizika nagyon nem, januar 3. Kezdődött ez a tanfolyam egyebkent villanyszerelő de at szeretnek menni egy másikra, at lehet úgy hogy nem.fizettetik.vissza velem a pénzt? Nem a járulekot amit adnak.kinden.honapba hanem.a.képzésnek.a.diját

2018. jan. 5. 15:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Felejtős.
2018. jan. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nem lehet átmenni másikra, ez nem olyan mint a középiskola, végig kell szenvedni. Kettes legyen meg az a lényeg, egyébként én is egy munkaügyis képzésen tanulok, jo gagyi de muszáj megcsinálni.
2018. jan. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!