Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet színházas diákmun...

Hogyan lehet színházas diákmunkát vállalni?

Figyelt kérdés
írtam diákszövetkezetnek de nem válaszoltak már legalább egy éve, viszont nagyon szeretnék színházban dolgozni. azt hallottam hogy személyesen is ellehet menni és megbeszélni az igazgatóval hogy ott szeretnék diákmelót csinálni. ez igaz? és ha így megyek akkor mennyi lesz az órabér?
2018. jan. 7. 08:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne:) milyen munkára gondoltál?

Szerintem egyszerűbb, ha ebből kihagyod a diákmunka szövetkezetet és magadnak intézed, vagy ha van ott ismerős, ő segít

2018. jan. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ruhatárazás, jegyszedés, ilyesmik. és te mikre gondoltál? ha sikerült elmenned valahova akkor írj majd kérek, mert tényleg érdekel ez a dolog :)
2018. jan. 7. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!