Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Akik tanulnak komolyabban...

Akik tanulnak komolyabban kémiát! Ti hogy szoktátok megtanulni a "száraz" infókat?

Figyelt kérdés
Mindig is bajban voltam azzal, hogy megjegyezzem az anyagok/elemek felhasználását/előállítását/színét/szagát/halmazállapotát/stb. Ti csak simán leültök, bemagoljátok és utána már tudjátok? Én ha tudom is egy ideig, utána mindig elfelejtem és az emelt érettségi közeledtével egyre jobban kezdek bepánikolni ezek miatt. Szerintetek hogy tudnám normálisan megtanulni őket? Köszi előre is!
2018. jan. 7. 14:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Tanácsot nem tudok adni:$ nálam is gondot okoz az előállítások folyamatát megjegyezni:D

Számolások hogy mennek?

Merre szeretnél továbbtanulni?:)

2018. jan. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Van, ami jobban megy és van, ami kevésbé. Pl az elektrokémiát nagyon, de nagyon nem szeretem, azért az nehezebben, de a keverékes feladatokat annyira nem vészesek. Bár sajnos többet kéne gyakorolnom, alig van rá időm:/

Orvosira szeretnék majd menni. Te?:)

2018. jan. 8. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!