Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 4 hónap alatt felkédzülni...

4 hónap alatt felkédzülni emelt biosz, kémia érettségire mennyire merész vállalkozás? (Nem 0-ról indulva)

Figyelt kérdés

A bioszt azt feltétlenül beírom,az menni fog, de a kémiától kicsit megijedtem. Félek, hogy nem érik be addigra a tudás és csak mindkettő rovására menne, hogy csak belekapok, de alaposan nem tudnám átvenni.

Eddig olyan tanácsot kaptam, hogy most ez nem kerül pénzbe nekem bármilyen eredményt is érek el, akkor meg miért ne próbálnám meg?


Oltásokat nem kérek, köszönöm! Tudom, nem most kéne ezen gondolkodni...



2018. jan. 7. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha most éppen nincs egyéb dolgod (iskola, munka, stb.) csak az érettségire készülés, akkor bőven elégnek kéne lennie az időnek.
2018. jan. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Simán, napi 2-3 óra tanulás és kész. Négy hónap elég idő egy érettségire.
2018. jan. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Fel lehet.
2018. jan. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Suli mellett történne. Februárba 15-én kell leadni a jelentkezési lapot, addigra kell eldöntenem.

Köszönöm szépen a válaszokat!:)

2018. jan. 7. 18:56
 5/5 anonim ***** válasza:
54%
Persze, négy hónap alatt belekapásnál jóval többre lehet jutni. Gyakorold a feladatlapokat és próbálj minden nap effektíven tanulni.
2018. jan. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!