Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemre szeretnék jelentkezn...

Egyetemre szeretnék jelentkezni, hogyan kell helyesen kitölteni a jelentkezést, ha már most is egyetemre járok, csak váltani akarok?

Figyelt kérdés
Kicsit bővebben kifejtem itt a kérdésemet, elkezdtem egy egyetemet, de nem jött be, így váltani szeretnék, de az átjelentkezés nem játszik és a már meglévő kreditjeimet sem akarom majd elfogadtatni. Tehát tiszta lappal, elölről szeretném kezdeni és a kérdésem csupán annyi, hogy a felvi-n amikor jelentkezek, meg kell adnom, hogy egyetemista vagyok? Szeptemberben úgy is kiraknak majd a mostani helyről, mert most a tavaszi fél év lesz a második passzív félévem és nem fogom aktívvá tenni szeptemberre. Lehet belőle bajom, ha nem mondom el nekik, hogy én már elkezdtem egy egyetemet? Válaszotokat előre is köszönöm!

2018. jan. 8. 09:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen! Miközben kitöltöd a jelentkezést meg fogja kérdezni, hogy voltál vagy jelenleg vagy-e felsőoktatási intézmény hallgatója. Kérni fog valami sokjegyű azonosítót is, meg, hogy melyik egyetem milyen szak, ilyesmi. Szóval több helyen is feljön kérdés ezzel kapcsolatban.

Én 10 éve jártam de nem végeztem el, most jelentkeztem újra, csak épp másik egyetemre és másik szakra.

2018. jan. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2018. jan. 8. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!