Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Rendőr szeretnék lenni de...

Rendőr szeretnék lenni de sajnos nem lehetek a tanulmányaim miatt?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok. SNI-s gyerek. Fel vagyok mentve Angolból és matematikából. Óvodában 2-szer jártam újra,és az iskolában is. Nagyon szeretnék rendőr lenni de nincs hozzá a képességem. Pedig úgy szeretnek az lenni :( és ahoz,hogy valaki rendőr lehessen,Egy rendőrsuliban kellene tanulnia ami nem lehetséges. Vajon mit kéne csinálni,hogy lehessek az?

2018. jan. 10. 22:42
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Ne azon rágódj, ami nem lehetsz! Keresd azt, ami lehetsz!
2018. jan. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mert már nem is tudom kiskorom óta rendőr szeretnék lenni. Lemondjak erről az álomról? :*
2018. jan. 10. 22:47
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha az egészségi állapotod nem teszi lehetővé, akkor mi mást tehetnél, mint hogy lemondasz róla?
2018. jan. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
18%
Az SNI sok mindent takarhat, nem feltetlenul zarja ki, hogy rendor legyel. Es nem feltetlenul kell olyan iskolaba jarni, az nem garancia semmire. Attol, hogy valaki rendor szakkozepbe jar, meg egyaltalan nem biztos, hogy rendor is lesz.
2018. jan. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Legyél biztonsági őr. Vagy polgárőr.
2018. jan. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megbántani de ha nem tanulsz nyelvet azért rendőr hogy leszel?

Nem biztos hogy csak magyart fogsz meg, akkor meg se tudsz majd mukkanni?


Matekból meg azért valami kellene hogy menjen.

Jó nem a függvények, vagy 2 ismeretlenes egyenlet, de azért ilyen szorzás osztás megy?


Nyilván van egy kötelező dolog amit egy rendőrségi alkalmazottnak tudnia kell. Ha ezeknek nem felelsz meg akkor nyilván semmi.

Igen van amit elvárnak, elég nehéz elhinni :D


Magolás hogy megy? Mert azért nem hátrány ha a törvényeket tudod, meg hogy mi alapján lehet büntetni és milyen korlátok között és ez mindig változik.

Amúgy meg pszichológiai teszt is van, szóval úgy se kerül be mindenki. Emellé meg van egy erőnléti teszt is.

2018. jan. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Fogod magadat és leérettségizel. Azután felhívod az adyligeti rendőrszakközepet (lehet higy már nem így hívják) és megérdeklődöd, hogy felvesznek e SNIvel. Ha nem a valasz akkor még mindig elmehetsz hivatásos katonának.
2018. jan. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Akkor legyél te a bűnöző. Mint a játékban. Majd csak elkapnak.
2018. jan. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is SNI-s vagyok matekból fel voltam mentve az iskolás éveim alatt és amiatt ez megnehezíti a legnagyobb álmomat, hogy elérhessem az meg a Villamosvezető lenne, de sajnos az elméleti részéhez kell matek meg fizika és abból elég gyenge vagyok, így jelenleg alternatívában gondolkozok, szóval egyenlőre marad a buszvezető. Ha te se tudnád megvalósítani a nagy álmodat keress valami alternatívát, ami hasonló a rendőrhöz, pl katona, vagy biztonsági őr, határőr, rendész stb.
2018. jan. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 olalyy ***** válasza:
Én SNI- s ként lettem őrmester , és bevalottam még a jelentkezéskor . Angolból énis fel voltam mentve. Ez az a cég ahol azt nézik hogy ki mit tud ha jobb vagy valamiben mint másik akkor fel vesznek.
2018. jan. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!