Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jelentkezési lapon miért...

Jelentkezési lapon miért kérdezik az első mensest?

Figyelt kérdés
2018. jan. 11. 15:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
konkrétan milyen jelentkezési lapon kérdezik ezt?
2018. jan. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Középiskolai gimnázium
2018. jan. 11. 22:04
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezt te a saját szemeddel láttad? Nehezem tudom elképzelni! Az oktatas.hu oldalon lévő tájékoztatóban mindenesetre ilyen adatról szó sincs."A tanulói adatlap szerepe és tartalma A jelentkezési lapon a tanuló személyes adatain kívül (születési, szülői, lakóhelyi adatok stb.) szerepelnek az általános iskolai tanulmányi eredmények, továbbá a tanuló ezen tud egyéb információkat(pl. kollégiumi igény, az eddig tanult idegen nyelv) a középfokú iskolával közölni.

A legfontosabb adatok: (tanulói) oktatási azonosító, név, születési idő, az általános iskola OM azonosítója,

a középfokú iskola OM azonosítója, a feladatellátási hely kódja, ahol a tanulmányi területet meghirdették, és a tanulmányi terület(ek)kódja(i). "

2018. jan. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tavaly jelentkeztem es ott kerdezte ezt is illetve betegsegek allergia stb. Nem ertem ez miert erdekli oket
2018. jan. 13. 18:12
 5/6 anonim ***** válasza:

Anno 25 éve nekünk is kérdezték egy eü.-i lapon (kartonon), de ez már csak az után történt, h. a kétkörös felvételin túljutottunk. Akkor, kislányként is furcsáltam (egyébként szerintem is skh.), ill most is, h. ezen még nem változtattak...

Az oké, hogy egy nőgyógyász megkérdezi, de ezt miért kell tudnia egy középiskolának? Lehet, az állami statisztikához kell...

2018. jan. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Milyen fajta suliba jelentkezéshez?

(tőlünk nem kérdeztek soha ilyet)

2018. febr. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!