Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gyorsjogsi vagy Csigavér?

Gyorsjogsi vagy Csigavér?

Figyelt kérdés
Személyes tapasztalatok, ár, oktatók...
2018. jan. 13. 10:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Én a Csigavérben voltam.

Minden flottul ment, 1-2 héttel a KRESZ vizsga után már autóban ültem, elsőrangú volt az oktató stb.

Az elsősegély tanfolyam is rendben volt, és a hozzá tartozó vizsga is (más helyekről érkezetteket a vizsgán elég rendesen kiszórtak, de akik innen jöttünk, mindannyian simán átmentünk)

Ami nekem nagyon bejött: a KRESZ tanfolyamon (akkor még be kellett járni, online nem volt) nagyon szimpatikus volt az oktató, ezért direkt hozzá kértem magam gyakorlatra. Egyrészt én már ismertem valamennyire a stílusát, ezért tudtam, kb. mire számíthatok, és nagyon jól ki is jöttünk. Másrészt mivel ő adta le az elméletet, nem volt olyan, hogy "az elméleten máshogy tanították" vagy "ezt még elmondom hozzá" vagy "de én így gondolom" stb. Ezzel mind nem ment el sem idő, sem idegeskedés.

Összességében fél év alatt végeztem el a teljes tanfolyamot, de ebben volt két forgalmi bukás:(, és utána persze várni kellett a következő időpontokra. A bukások nem az oktatón múltak, annyira ideges voltam, hogy olyan nevetséges hibákat követtem el, amiket egyetlen gyakorlóórán sem, és azóta sem:S

2018. jan. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 orexion válasza:
76%

Motorjogosítványt csinálok a Gyorsjogsinál, nehézkes a gyakorlati oktatás, sokkal több a tanuló, mint az időpont, online kell vadászni.

Amikor ezt szóvátettem, az ügyintéző azt felelte:

"A Gyorsjogsi név és nem hivatkozási alap!"

2018. máj. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 nako válasza:
52%

Orexion, látom, Te minden gyorsjogsis kérdésnél "kifejted" a véleményed..

Miért nem váltottál sulit és mentél át akárhova, ha ennyire nem tetszett?! (Akkor talán tapasztaltad volna, hogy nem is olyan lassúak.) Mert egyébként ilyet is lehet, csak olvasni kell és kérdezni...

2018. szept. 7. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!