Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 2. Kerületi II. Rakóczi...

2. Kerületi II. Rakóczi Ferenc Gimnázium vagy Móricz Zsigmond Gimnázium? - Melyik erősebb? - Hol jobb a társaság? - Hány pontos írásbelivel van esélyed a bejutásra (emelt szintű angol)?

Figyelt kérdés

- Programok?

-Szóbelire mit kell vinni ha behívnak?

Aki valamelyik gimibe jár leirna hogy hany hozott ponttal vettek fel es hogy milyen a kozosseg?



2018. jan. 14. 11:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Hello!

Rákóczis vagyok bar nem angolra járok. Sztem 70 pont felett siman bekerulhetsz! A kozosseg hat... a nyelvi osztalyba még normálisabbak szoktak menni, szoval sztem az osztalykozosseggel nem lesz gond, viszont a suli baromi nagy, rengeteg az ember pár évfolyam társat ismersz és aztán semmi. Programok vannak de ez nagyban függ attol is h milyen ofőt fogsz ki:) sok sikert!!!

2018. jan. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!