Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 35 évesen pályakezdőként van...

35 évesen pályakezdőként van értelme azon gondolkozni, hogy Ausztráliába menjek?

Figyelt kérdés

Na szóval most vagyok 27. Úgy alakult hogy nincs még érettségim sem. Eddig dolgoztam. Letenném az érettségit 3 év alatt, utána valami főiskolát végeznék, valami programozó témára gondoltam. Emellet az Angolt tanulnám, ami már nagyjából megy, de még nem az igazi. Meg valami ázsiai nyelvet (Japánra gondoltam) De mire azzal végzek már 35 leszek kb. Van esélyem munkát kapni annyi idősen, abszolút kezdőként?

Tegyük fel hogy az anyagiak meg vannak egy pár hónapra előre.

Lenéző válaszokat nem kérek. De őszinteséget igen!



2018. jan. 14. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

"De őszinteséget igen!"

Te akartad: Felejts el azt hogy idehaza 1 napot is elvesztegetsz arra hogy felkészülsz a nagy útra. Ez hasonlít arra a közfelfogásra hogy az emberek a nyugdíjas éveikre dolgoznak. Aztán élvezik mikor eljő? Ha Ausztrália a terved és megvannak az anyagiak hozzá akkor indulj el mielőbb!


Egy földrajztanár ismerősöm "világgá menésként" ment ki Ausztráliába. Vett egy használt kombi kocsit és abban is aludt. Megkerülte vele a kontinenst, közben narancsszüreten dolgozott feketén. Munka közben döbbent rá hogy azzal a pitiáner munkával boldogabb mint odahaza a tanári állásával mert néhány nap alatt megkereste vele azt amit odahaza diplomával egy hónap alatt.

2018. jan. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon előre szaladtál. Először legyen meg az érettségi, és az erős angol, aztán majd maglátod.
2018. jan. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazából lényeg a lényeg, hogy akár idehaza, akár külföldön 35 évesen pályakezdőként kap valaki munkát? Vagy nagyon nehéz?
2018. jan. 14. 17:51
 4/4 anonim ***** válasza:
nem akarlak elkeseríteni, de pályakezdő képzetlenből van elég Ausztráliában, nem annyira szeretnének többet. Elég kicsi az esélye, hogy sikerre vidd, a bevándorlási feltételek egyre szigorodnak és a feketén munkavállalás nem opció.
2018. jan. 15. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!