Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan kell az emelt szintű...

Hogyan kell az emelt szintű érettségire jelentkezni?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy külön kell a felsőoktatásra, és külön az érettségire benyújtani a jelentkezést. Az előbbit megcsináltam, de egyszerűen nem tudok rájönni, hol kell az érettségit bejelenteni. Aki átesett már ezen, tudna segíteni? Előre is köszönöm :)

2018. jan. 16. 10:03
 1/4 anonim ***** válasza:
86%

Ha felsőoktatásba készülsz, igazán illene ismerni a böngésződ kereső funkcióját. Itt találsz információt:

[link]

2018. jan. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
eddig én is eljutottam, hülye még nem vagyok.
2018. jan. 16. 22:16
 3/4 anonim válasza:
Ugyanez érdekelne, én azt gondoltam ha mást nem akkor kormányhivatalban jelentkezni :-D
2018. jan. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amúgy a helyi hivatalból jó eséllyel el tudnak irányítani, de amúgy asszem az Oktatási Hivatalnak a honlapján is fennvan, hát az a lényeg, hogy pl meg kell keresni a környezetedben az ügyeletes középiskolát, amelyik foglalkozik ezzel, tart emelt szintű érettségit az adott évben; és akkor ott majd mondják a tutit, meg megmondják, hogy hova kell átutalni/ befizetni milyen számlára a 25000-t asszem annyi volt, és akkor a bizonylatot a befizetésről el kell vinni az iskolába, és akkor csekkolják, hogy rendben van. És akkor majd küldenek postán ilyen értesítést, hogy melyik nap hány órára melyik teremnél legyél ott. Szerintem kb ennyi volt. De amúgy ha még tanulsz , akkor lehet, hogy ingyenes az emelt, azt nem tudom, mert én utólag csináltam szintemelést.
2018. jan. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!