Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha felvettem egy tárgyból a...

Ha felvettem egy tárgyból a vizsgakurzust, mivel az aláírásom már megvan, de nem tudok elmenni egyetlen kiírt vizsgára sem, akkor mi történik? Kevesebb lehetőségem lesz vizsgázni? (de nem vettem fel egy vizsgát sem)

Figyelt kérdés
2018. jan. 18. 07:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz kevesebb lehetőséged. A felsőoktatási törvény szerinti hát vizsgát tehetsz ugyanabból a tárgyból. Az már egyetemtől függ, hogy hányszor lehet felvenni egy tárgyat (Van, ahol csak háromszor, a BME-n pl. hatszor)
2018. jan. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Viszont nalunk az alairas csak mindig egy felevet el. Szoval, ha nem megyek el vizsgazni a kovetkezo felevben, akkor utana mar ujra kell csinalni a targyat. Nem tudom nalatok ez hogy megy, de nezz utana.
2018. jan. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. jan. 18. 08:53
 4/6 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló Te hová jársz? :)
2018. jan. 18. 08:53
 5/6 anonim ***** válasza:
+ Ki kell fizetned a bukott krediteket, mert a vizsgakurzus is tárgyfelvételnek minősül. Iskolája válogatja, hogy ez mennyi.
2018. jan. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2. vagyok. SZIE-re jartam.
2018. jan. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!