Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemen ilyenkor egyből...

Egyetemen ilyenkor egyből átsorolnak önköltségesre, vagy csak az év végén?

Figyelt kérdés

Hogyha például az első félévbe megcsináltok, tegyük fel 20 kreditet, de eldöntöttem, hogy az év végén szakot szeretnék váltani, tehát második félévbe csak azokat a tantárgyakat veszem fel, amelyek lehetnek az új szakon, és mondjuk ez 10 kredit, tehát összesen 30.

Szóval, hogyha nem vettem fel elegendő kreditet (ami ugye 36), akkor az önköltségesre való átsorolás csak év végén történne meg, vagy pedig a második félévben is?



2018. jan. 19. 14:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Csak a végén sorolnak át. Nekem 4. félévemben volt 32 kreditem, 5. félévben 10, 6.-ra csak egy tárgyam maradt és a szakdogám (15+2 kredit), csak akkor kellett volna fizetnem, ha valami miatt nem tudok végezni a 6. félévben, amúgy nem. Mindig 2 félév alapján nézik a kövi félévre vonatkozóan, miután lezárásra került az adott félév.:)
2018. jan. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm. :D


Akkor nem fogok sok tantárgyat felvenni... :D

2018. jan. 19. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!