Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések

A kérdés

Milyen a nagykanizsai Batthyány Lajos Gimnázium és a Mező Ferenc Gimnázium?

Nagyon kevés időm van eldönteni, hová is szeretnék jelentkezni, ígyhát gondoltam, hogy könnyebb legyen a választás, kérnék véleményt ezekről az iskolákról. :)

2018. jan. 19. 23:22  Privát üzenet  

A válaszok
Inkább menj a mezőbe.A blg egy nagy rakás ...,a tanarok borzalmasak hacsak nem kitűnő tanuló vagy és ki nem nyalod a segguket.Máskülönben ne szamits semmi jóra.A tehetségeket gondozzák,de akiknek szüksége lenne a segítségre nem veszik semmibe.A menza sem a legjobb,sot....Mint blg-s mondom,hogy ne válaszd,ha nem akarsz meghalni.Persze kérdezz meg mast is,de nekem ez a véleményem.Renelem segítettem.:)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik.
# 1/3Időpont 2018. jan. 28. 16:50 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! :)

# 2/3Időpont 2018. febr. 6. 20:41 Privát üzenet
Szerintem meg a mező még rosszabb. Én BLGs voltam és szerettem ott lenni vannak érsekes tanárok nem mondom, de vannak nagy tudású tanárok, lelkesek és nem csak a tananyagot tanulhatod tőlük. És mégis mit értesz az alatt ha nem akarsz meghalni ? Tudtommal az ember azért megyy gimibe mert tovább akar tanulni, sokat kell tanulni igen de mit gondolsz az egyetemen majd nem kell ? Arról nem is beszélve hogy szerintem a BLG-ből még mindig több esélyed van felsőoktatásba bejutni és ott helyt is állni,mint a Mezőből de persze mindenki azt csinál, amit akar :)

A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2018. nov. 17. 16:15 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
2. Kerületi II. Rakóczi Ferenc Gimnázium vagy Móricz Zsigmond Gimnázium? - Melyik erősebb? - Hol jobb a társaság? - Hány pontos írásbelivel van esélyed a bejutásra (emelt szintű angol)?
Szegedi Deák Fernec gimnáziumba minimum mennyi pont kell hogy be kerüljek?
Valaki írna 2-3 mondatot ezekről az emberekről? Javarészt reformkorral kapcsolatban. Kossuth Lajos, Deák Ferenc, Széchenyi István, Wesselényi Miklós, Bem József, Görgei Artúr,...
Budapeströl Szentendrére mennyire veszélyes eljutni? (Ha kb reggel 10 kor indulok, egyedül) Útvonal ez lenne: Határ út -> Deaák Ferenc Tér (metró) -> Batthyány Tér (metró) ->...
Hány pont kell minimum, hogy felvegyenek a Nyíregyházi Kölcsey Ferenc Gimnáziumba?
Batthyany gimnazium vagy mezo ferenc gimnazium?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!