Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kinek mi a véleménye a mostanj...

Kinek mi a véleménye a mostanj felvételiről?

Figyelt kérdés
Részletes kifejtést.

2018. jan. 20. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a magyar nevetséges volt, főleg az, hogy az emojikhoz kellett kifejezéseket párosítani, és a szövegértés is elég furcsa volt. Elég szomorú, hogy egy magyar nyelvi feladatban az internetes kommunikáció szlengjeiről van szó...


A matek feladatokat végigolvasva: az idei geometriás feladat sokkal egyszerűbb volt szerintem, mint az előző években. Viszont volt egy pár számolós feladat, ami nem volt bonyolult, de akiszámolásuk időigényes, és amikor én írtam, akkor is elég szűknek bizonyult a 45 perc.

2018. jan. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
A negyedikes feladatokat néztem, szerintem maguk a feladatok nem voltak nehezek, de 45 percre nagyon sok a feladat a nyelvtan és főleg a matek felvételiben.
2018. jan. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A magyar nekem is kicsit gyerekes volt, nem pont nyelvtanhoz illő. Könnyű volt, szóval nincs okom panaszkodni rá.

A matekkal sem volt különösebb problémám. Igazából minden évben ez megy, hogy senkinek sem lett jó. Jó oké a karátos az azért nem ment az emberek 90%-ának, mert az keverési egyenlet és azt még szerintem sok helyen nem vették. Minekünk ezen a héten tanították, szóval mázlim volt. A többi meg az eddigi évekhez hasonló volt. Bár ahogyan nézem, sok embernek nem ment a halas és az edényes. Ahogyan nekem sem, pedig többször próbálkoztam. De hát mindig is tudtam, hogy rosszul írok egyenleteket. A felszínes volt még szerintem nehéz, de lehet hogy csak nekem. Szerintem ott túlságosan térfogatra készültem és hopp, felszín lett. 60 a helyes végeredmény, nekem 300 valamennyi lett. Ez mindent elárul. Viszont ahogy nézem, nagyon sok embernek rossz lett, így szerintem lejebb fognak menni a ponthatárok. Ha nem is minden iskolában, de szerintem egypárban biztosan, hiszen fel kell tölteni az iskolák osztályait.

2018. jan. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Teljes mértékben egyet értek az előttem válaszolóval.
2018. jan. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Matek nekem K nehéz volt!
2018. jan. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!