Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Csak én vagyok a felvételi...

Csak én vagyok a felvételi miatt kiakadva?

Figyelt kérdés

1. A magyar az mar a nevetseges szintet surolta. Koviubi porivel? Lekipali? Ha ezt tudom nem fizetek a magyarelokeszitore. Jo ez a kisebbik baj. Orulok inkabb hogy konnyi volt.

2. A mate az viszon annyira nehez volt. Egyik felveteliben sem volt meg ennyi szoveges sz*arsag. Hany ponty van abban a ki*aszott toban? Hany karatos az a gyemant vagy mar nem tom mi. Melyi vizet kell atontogetni. A diagramm is nehezebb volt mint az eddigiek.

Magyarbol 5 vagyok matekbol 4 de orulok ha matekbol lesz 20 pontom (de annal mar tenyleg boldog vagyok) a magyar az olyan 40-45.

Nektek mi rola a velemenyetek?


2018. jan. 20. 22:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem is nevetséges a magyar felvételi. Szerized az édi nyelvet?, vidikazi zacsiban a vikendem, lekipali, koviubi pörivel és hasonlók az én idegrendszeremet is kikészítették rendesen még nekem 13 éves internet függő lánynak is. A magyartanárok ha ezt megnézik szerintem egyik se lesz elragadtatva. A matek tényleg rohadt nehéz volt. A könnyű magyar felvételit a nehéz matekkal akarják kompenzálni. A magyar végülis nagyon könnyű volt, mert nem a közmondásokra, szólásokra, hanem inkább a szlengszavakra mentek rá, amiket szinte minden felvételiző ismer. Csak ez a téma nevetséges volt.
2018. jan. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Szintén ugyan az a véleményem h a magyar szánalmasan könnyű volt míg a matek brutálisan nehéz.Illetve ilyen feladatokra mint ami a matekban volt jóval több idő kellett volna hogy a rendelkezésünkre álljon.Ha matekból 15 pontom lesz annak örülök de a magyarnál konkrétan majdnem sírva fakadtam h milyen egyszerű.Ennek tuti lesz még következménye az oktatási hivatalnál.
2018. jan. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
A matek nekem se ment.26 pont.:(
2018. jan. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Nekem is szintúgy ez a véleményem!
2018. jan. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
Én muntáns vagyok? Szerintem egyetlen nehéz feladat a matekban az utolsó volt , ha nem 3 percem maradt volna rá, akkor az is ment volna . Minimum 80 pontos lesz nekem a magyarral együtt, de előre láthatólag 83 .
2018. jan. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Én öt éve felvételiztem, de kíváncsiságból megcsináltam az ideit. A magyar nevetséges volt, egy pontot veszítettem, mert nem tudtam rájönni, hogy mi van a rendőrökkel a szolinál, eszembe se jutott, hogy a szolgálatot hívhatják így. A matekot már rég nem használom, de engem is meglepett, hogy gondolkoznom kellett némelyik feladaton. A diagramos feladat szerintem nem volt vészes, a pontyoson azért veszítettem pontot, mert nem olvastam el a feladatot.


Nekem kevéssel lett több pontom, mint amilyen élesben volt 2012-ben, de nyilván egyetemistaként az otthon kényelméből nem olyan nagy cucc jól megírni egy ilyen feladatlapot, én inkább azzal szenvedtem, hogy nem emlékeztem az írásbeli számítások menetére, mert már vagy öt éve nem csináltam egyet se. De szóval igen, szerintem is nehéz volt a matek, magyarból meg ilyen egyszerűt talán még nem is láttam. Ez biztosan meg fog mutatkozni az átlagokon is.

2018. jan. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Ami meg ugy kicsi eszt kivant a magyarban az esetleg a verses az a kinais meg a buszos pasis xd
2018. jan. 20. 23:12
 8/21 A kérdező kommentje:
Ez volt szerintem az eddig legkonyebb magyar. A matek a legnehezebbekbem volt az tuti
2018. jan. 20. 23:15
 9/21 anonim ***** válasza:

A magyar valóban könnyű volt. (Bevallom, annál a kínaa templomodnál leblokktam.-.) Aztán jött a matek...elve nem vagyok olyan jó matekból, jártam külön matek tanárhoz és még otthon is készültem rá. Azt a pontyos feladatot én sem vágtam:)))))

Azt a karátos feladatot csak félig tudtam megoldani. Összességében (tudon hogy gáz) lesz kb 55pontom jej.

2018. jan. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Na nekem is ugy kb annyi lesz xd pacsi
2018. jan. 21. 09:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!