Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Baj lehet abból, hogy nem kék...

Baj lehet abból, hogy nem kék tollal írtam a vizsgát?

Figyelt kérdés
Nem kötötte ki a tanár, sötétlilával írtam... Olvasható, meg nem üt el sokkal a tinta színe a kékétől, de egyértelműen látszik, hogy az lila. Volt már nektek ilyenből probléma? Kicsit aggódom.
2018. jan. 22. 20:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Tanuld meg hogy minden hivatalos papírt kék tollal írunk, azzal írunk alá stb. Véletlen sem feketével, nem más színnel. Talán most ebből nem lesz baj de jegyezd meg hogy csakis kék tollal írunk mindent. Kivéve a bevásárló listádat, azt azzal írod amivel akarod.
2018. jan. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az elsőnek igaza van, hisz hivatalos papírról beszélünk, de ha a tanárnak nincs külön heppje, hogy csak ezt, meg azt fogadja el, akkor az égvilágon semmi probléma nem lesz belőle. Mentem már én úgy vizsgázni, hogy egy toll volt a zsebemben, vagy amit épp a táskámban találtam, (nyilván nem piros), és semmi probléma nem adódott belőle.
2018. jan. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!