Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 350 ezer nettó pályakezdőként...

350 ezer nettó pályakezdőként jó bérnek számít? Nincs fogalmam arról ki mennyit keres manapság. Szerintetek ezt megéri tanulni, ha érdekel is?

Figyelt kérdés
2018. jan. 23. 09:46
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Milyen szaktudással, milyen munkakörben. Én pályavégzőként keresek netó 140 ezret. Ehhez képest a 350 ezer meseszerű. Ha mondjuk légiforgalmi irányítóként vagy kezdő, akkor kevés.
2018. jan. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Programozás, de nincs diplomám belőle, csak érdekelt és tanulgattam. Az ismerősöm szerint palyakezdőként megkapnám ezt a bért diploma nélkül is. Most olvasgatok erről a neten és gondoltam itt is rákérdezek, mert jónak tűnik, de még nem vagyok tisztában a bérekkel és lehetőségekkel.
2018. jan. 23. 09:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Jónak számít.
2018. jan. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
26%
Elég patent, Magyarországon a felső 10%ba tartoznáp ilyen fizuval.
2018. jan. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
32%
4-es, azért ne túlozzunk. Oda csak akkor kerülne, ha percenként keres ennyit.
2018. jan. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jónak számít. Viszont nem biztos, hogy a "tanulgatás" elég ahhoz, hogy alkalmazzanak.
2018. jan. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
Szoftverfejlesztőként meg lehet ennyit keresni pályakezdőként is, de a 350ezer nettó még programozók között is a legmagasabb pályakezdő fizu nagyjából. Viszont arra kíváncsi lennék, hogy mennyire vagy tisztában a követelményekkel? Messze nem elég, ha kicsit tanulgatod, kőkemény matek és logika szükséges proginfó elvégzéséhez, na meg érdeklődés, kitartás, szorgalom.
2018. jan. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azért a nettó 350 ezer MAGYARORSZÁGON a felső 10%. :D


A felső 1% a világon, pedig naponta körülbelül 100$, érdekes, mi? Kigondolta volna, hogy "csak" ennyi. :D

2018. jan. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!