Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan kell befizetni a...

Hogyan kell befizetni a vizsgadíjat UV-ra?

Figyelt kérdés
Ma tudtam meg, hogy sajnos másodszorra se sikerült az adott tárgyból a vizsgám és ha lehet, akkor a jövőhéten még utoljára megpróbálnám, csak a 3.-hoz már kell vizsgadíjat fizetni. Mivel eddig egyszer sem fordult elő velem, hogy egy tárgy legkésőbb másodjára ne sikerüljön, ezért nem igazán tudom hogy hogyan kell ezt megcsinálni? Valaki tudna segíteni? Először jelentkezzek a vizsgára aztán jön egy levél, hogy fizessem be az egyenleget?

2018. jan. 24. 10:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Magadnak kell tételt kiírni a Neptunban. Miután befizetted, akkor tudod felvenni a vizsgát.
2018. jan. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És hogyan kell tételt kiírni?
2018. jan. 24. 11:04
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Pénzügyek- Befizetés
2018. jan. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, van pénz a gyűjtőszámládon, mert ha nincs, akkor előbb arra kell átutalnod, és az is beletelik pár napba. Ezért érdemes egy UV-nyi összeget a gyűjtőszámlán tartalékolni, mert volt ismerősöm, aki azért nem tudott UV-ra menni, mert nem érkezett meg időben az átutalás - ezért csúszott egy évet:(. Én az első félévben tettem rá egy UV-díjnyi összeget, szerencsére most ott van:)
2018. jan. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És mennyi egy UV vizsga? (Szerencsére nem csúszós tárgyról van szó. Ugyan van belőle szeminárium, de a tárgyat bármikor lehet teljesíteni egyetemi éveim alatt.)
2018. jan. 24. 11:57
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk 5000.
2018. jan. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél ennyire életképtelen.

Nyisd már meg a neptun-t, benne van. Ahogy valamelyik egyetemi tájékoztató anyagban is benne van ez részletesen leírva. Jó eséllyel külön kaptál is róla tájékoztató e-mailt

2018. jan. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha kiírod a tételt, akkor ott van, hogy mennyi. Ez egyetemenként más.
2018. jan. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!