Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most próbálkozom harmadszorra...

Most próbálkozom harmadszorra bejutni az orvosira. Nem lesz gáz?

Figyelt kérdés
Pár volt osztálytársamat felvettek 2 éve az orvosira, és félek, hogy kinevetnek vagy valami ha meglatnak 2 ev utan elso eveskent. Meg a volt sulimbol is sokan mennek orvosira. Szerintetek nem lesz gaz, hogy en meg csak most kezdem?

2018. jan. 25. 09:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem vagy vele egyedül.
2018. jan. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább örülj neki, ha felvesznek! Nekem harmadszor se sikerült. Ha bent vagy, legyél büszke magadra és húzd ki magad! Tanulj és figyelj arra, ami igazán lényeges, amiért oda mentél!
2018. jan. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37%
Remélem, csak kamu a kérdés!
2018. jan. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
42%

Ne mások véleményével foglalkozz. Gáznak egyáltalán nem gáz.


Viszont érdemes lenne elgondolkoznod, hogy ez biztosan a te pályád-e. Én kétszer próbáltam, mire rájöttem, hogy inkább ne erőltessem. Ha bekerülni se tudtam, mi várt volna rám az egyetemen? Helyette tolmácsnak tanulok és nagyon élvezem, a nyelvekhez mindig is nagyobb tehetségem volt, folyton sikerélményeim vannak, míg a kémiához sosem volt különleges érzékem, az orvosin tuti szenvednék és nem lennék a legjobbak között, már gimiben sem voltam. Viszont nyelvi szakon csoportelső vagyok és nagyon jó érzés. Szóval azért gondold át, hogy biztos ezt akarod-e csinálni.

2018. jan. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem azért nem sikerült eddig bejutnom, mert nem az én palyam lenne, hanem 12-ben kezdtem el bioszt tanulni emelt szinten, addig meg csak 11-ig kozepszinten vettunk mindent alap oran. Nem jartam faktra sem. Keson ero tipus vagyok, keson jottem ra mit szeretnek. Nekem nagyon megy a biologia, a kemia is, csak kemiabol nem minden szamolas megy. De szerintem ez nem fuggvenye annak, hogy ki buknek az orvosin, azert mert haromszor probaltam bejutni. Magamtol keszulok fel, mert nincs penzem kulontanarra.
2018. jan. 25. 13:33
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja, így már más a helyzet :) Akkor mindent bele, sok sikert!
2018. jan. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
87%
Orvosis vagyok, én is másodjára kerültem be, mert későn kapcsoltam anno. Szerencsére a kihagyott idő alatt olyan jó alapjaim lettek kémiából, hogy az egyik necces elsőéves tárgy miatt nem is kellett aggódnom. Egy csomóan vannak, akik többedjére kerültek be, de egyáltalán nem téma, senki nem néz le miatta senkit. A volt osztálytársaid sem fognak, sőt, a felsőbbévesek mindig örülnek, ha van egy elsős, akiknek előadhatják a tapasztaltat. Ne parázz és hajrá! :)
2018. jan. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!