Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Békéscsabai Andrássy Gyula...

A Békéscsabai Andrássy Gyula Gimnáziumba szeretnék majd menni (7. es vagyok) általános/humán -Milyen a kollégium? (szobák, van-e zárható szekrény stb. ) -Tanárok? -Tényleg olyan nehéz mint mondják? Kérlek titeket, ha van valaki Andrássys írjon!

Figyelt kérdés
Gimnázium,Kollégium

2018. jan. 28. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! En iden vegzek az Andrassyban. A kolirol nem tudok sokat irni, mert nem vagyok kolis, de azt tudom hogy 4 es 6 agyasak a szobak, van mindenkinek kulon szekrenye is. Most ujitjak fel kivulrol az egeszet, szoval ha ide jossz, mar biztos nagyon jo lesz! :) Ajanlanam a decemberi nyiltnapokat, ahol korbekutatjak a kollegiumokat is!

A tanarok valtozoak, vannak nagyon szigoruak es kisse szigoruak is, de visszagondolva az elozo eveimre, sokkal jobb egy szigoru tanar, mert o megtanit rendesen mindent.

Neheznek en nem mondanam, de ez szakfuggo. Attol fugg mit szeretnel tanulni. Egyebkent ha szorgalmas vagy es minden nap tanulsz 1-2 orat akkor siman megvagy 4-5-os atlaggal.

2018. febr. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Most vagyok végzős Andrássys és 4 évig kolis voltam:)

A lánykoleszban 5,6 és 8 ágyas szobák vannak. Zárható szekrények vannak ugyan, de garantálom, hogy kényelmesen tuti nem fogsz elférni bennükXD Pozitívum, hogy már befejezték a felújítást és neked nem kellett végigszenvedned azt az időszakot;) Valószínűleg a wifi elérhetőséggel lesznek a legnagyobb problémáid, de mi már annak is ujjongtunk, amikor kivonták a forgalomból az este 10 utáni wifi megvonást. A melegvíz kérdésére úgy válaszolnék, hogy igyekezz hamar letusolni, vagy az éjszakát egy jégkockaként végzed, mivel neked már nem jutott a meleg vízből (jaa, ne érjen meglepetésként, de zuhanyfüggöny nimcs a szolgáltatások közöt).

Összefoglalva annyit tudok mondani, hogy a 4 évem alatt sokat változott az intézmény, pozitív irányba persze:D Ha jó szobatársak közé kerülsz, egy hatalmas élményben lesz részed kolisként. Mindenképp sokkal nagyobb buli ennyi emberrel együtt élni, mint otthon unatkozni;) Én imádtam ott lenni, sokat változott a személyiségem; megtanulsz alkalmazkodni 100 másik emberhez és sokkal önállóbb leszel a suli végeztével, mint otthonlakó társaid. Persze lesznek rossz napjaid, de szép emlékeket is fog tartogatni neked ez az időszak. Fel a fejjel, légy kitartó, hidd el a végén nem fogsz megbánni semmit<3


Ui:ha bármilyen kérdésed felmerülne, írj bátran privátban:*

2019. máj. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Most vagy kilencedikes nem? Végül az Andrássyba jöttél? Én most vagyok kilencedikes itt:)
2020. jan. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!