Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire tanácsos a Pázmány...

Mennyire tanácsos a Pázmány Péter Katolikus Egyetemre jelentkezni, ha meleg vagy?

Figyelt kérdés

2018. jan. 29. 06:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé védik őket. Vagy nem befolyásol. Azt tudom, hogy a témában akartak kutatni szakdogához és visszadobták nekik, mert nem korrekt téma. Holott semmi degradáló nem volt benne, csak egy egyszerű összehasonlítás a baráti kapcsolatok alakulásáról a téma...
2018. jan. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Első, és ha úgy írom, hogy leszbikus?

Második, ez a mindennapokban megnyilvánul valamilyen formában?

2018. jan. 29. 20:42
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem jött szóba sehol. Csak ha konkrétan rákérdeztek a témára. Meg nyilván nálunk nagyobb hangsúlyt kap (pszichó) a tananyag részeként. De semmi degradáló, az biztos.
2018. jan. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
11%
#1. vagyok, szerintem nem kell senki orrára kötni a dolgot és ennyi, amúgy egyházi iskola de állami pénzen működik és ha jól tudom ateisták előtt is nyitott, nyílván az odaillő magatartás elvárt feltételezem nem sétálhatsz kézenfogva a pároddal a folyóson... ennyi. (szvsz)
2018. jan. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%

#4


"Nem kell más orrára kötni..."


Bújkálj te is a barátnőddel, ha rákérdeznek meg tagadd le. Sőt, mondd azt, hogy meleg vagy. (Kb ugyanezt várjátok tőlünk, amikor azt mondjátok, hogy "ne kösd más orrára"...

2018. jan. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem a 4. válaszoló csak arra gondolt, hogy nem kell egy szál punciban a barátnőddel sikítozva rohangálni a folyosókon és közösülni stb. Az 5. válaszoló csúnyán kiforgatta, amit 4. írt.

Egyébként nincs semmi kitétel, hogy melegek ne jöjjenek. Én a Tárogató úti épületbe járok, láttam már ott furább fazonokat is, nem hiszem, hogy 2018-ban ez bárkinél is kiverné a biztosítékot.. Járnak oda melegek páran, senki nem néz ferde szemmel rájuk, elég liberális a közeg.

2018. febr. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a Mikszáthra járok, itt is van pár fura alak. Ilyen emo, goth, múltkor egy azúrkék hajú srácot láttam... Ha ez nem probléma, gondolom, a melegség sem. Ameddig teljesíted a követelményt, senkit sem érdekel igazán, hogy mit csinálsz úgy amúgy. Az öltözködésnél annyi a kitétel, hogy szóbelire normálisan nézz ki. Legalábbis vágtak már ki embert vizsgáról azért, mert nem ünneplőben ment. De ez szerintem teljesen korrekt elvárás arra az egy napra. Amúgy meg mindenki azt csinál és úgy néz ki, ahogy szeretne. :) Kétlem, hogy ebből gond lenne, amíg normális keretek között marad. De azért egy hetero párt is kivágnának, ha az egyetemen szexelnének, szóval na. Egy csókból nincs probléma pl.
2018. febr. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A piliscsabai kampusz is elég elfogadó szerintem, a tanárokat ez nem érdekli, a diákok meg elég felvilágosultan gondolkoznak a témában
2018. márc. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Elsősorban a diákok hozzáállása érdekelt, mármint nyilván nem kötöm minden idegen orrára, de az szarul tud esni, ha a saját diáktársaid betegnek titulálnak.

2018. márc. 17. 15:24
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Az már nagyban szak- és évfolyamfüggő is. De egyetemen inkább van az, hogy megtalálod a köreidet, akik meg nem bírnak, inkább hallgatnak és elkerülnek. Gimiben volt az általános, hogy kikezdtek, ha valami nem tetszett az illetőknek brnned/rajtad. Itt már a többség megtanul elmenni a számára nem elfogadható dolgok mellett is. Arról nem is beszélve, hogy ennyi féle ember között biztosan lesznek, akik nagyon fognak kedvelni.:)
2018. márc. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!