Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek megéri ezt tanulno...

Szerintetek megéri ezt tanulnom, vagy "felesleges időhúzás"?

Figyelt kérdés

Jelenleg ruházati eladó képzésen vagyok, igazából irodai titkár érdekel jobban, utána úgy gondoltam hogy elmegyek érettségire, majd utána elvégzem az irodai titkár szakmát is.

Szerintetek megéri elvégeznem egy ruházati,élelmiszer,műszaki eladói képzést?

L



2018. jan. 29. 16:56
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Ha nem tart sokáig, akkor kár félbehagyni. Jól jöhet még.
2018. jan. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
2 éves képzés a ruházati.
2018. jan. 29. 17:23
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondoltam, de az a kérdés, hogy hol tartasz és mennyire tartod megfelelőnek a képzést.
2018. jan. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Az iskola jó,

Gyakorlatihelyet viszont váltani szeretnék.

2018. jan. 29. 18:56
 5/7 anonim válasza:
Végezd el,majd kezd el az újat!
2018. febr. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Énszerintem megéri. Szerintem most már csináld végig, sosem tudhatod; meg pl tök jó lehet ruhaboltban eladni, plusz jól jöhet egy extra-végzettség. Szerintem én megcsinálnám.
2018. febr. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*Ja meg ha az érettségi az előfeltétele a titkár-szakképzésnek , akkor szerintem sokkal jobb így, hogy ruházati eladóként pl már elhelyezkedni is el tudsz; meg mondjuk tarthatsz szünetet is, nem kell egyből beleugranod az érettségibe. + A titkárképző mellett már dolgozhatsz eladóként is, vagy ha meggondolod magad, és mégsem csinálsz érettségit, úgyis jó, mert van már egy szakmád. Szóval szerintem érdemes megcsinálni.
2018. febr. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!